Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów 2016 dobiegły końca.
Turniej odbył się przy zmiennej pogodzie w Piotrkowie Trybunalskim, pod czujnym okiem sędziego Wiesława Kozicy.
Po gorącej sobocie i zimnej, mokrej niedzieli podwójnym Mistrzem 2016 juniorów został Michał Sikorski (MKT Łódź), zwyciężając w finale gdy pojedynczej Marcina Morawskiego (AZS Łódź) 3/6 6/3 6/4.
W deszczowej grze podwójnej, mającej nieoczekiwane zwroty sytuacji Michał Sikorski z Kacprem Dworakiem pokonali Aleksandra Pawlickiego oraz Marcina Morawskiego 0/6 6/1 10-5!!!

ms1

ms2

ms4

ms5

Jakub Kozioł razem z kolegami - RKT RETURN RADOM - wywalczył złoty medal Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów 2015!!!

W dniach 11~13-09-2015r odbyły się na kortach MKT finały Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów.

zdobyła brązowy medal.!!!

Wspaniałe występy zawodników MKT Łódź w Mistrzostwach Województwa Skrzatów i Kadetów !!!!!

W dniach 14-16.06 2014 w naszym Klubie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa do lat 12 i 16 .W miłej atmosferze ponad 70 zawodników i zawodniczek rywalizowało o tytuł Mistrza. Tytuł ten wywalczyli w kategorii do lat 16 zawodnicy naszego Klubu Marta Kania i Michał Sikorski

Fantastyczny występ zawodników MKT Łódź w Juniorskim Turnieju OTK w Sobocie !!!!!

Nasz Zawodnik Michał Sikorski fantastycznie zaprezentował się w juniorskim turnieju OTK w Sobocie. Wielkie zaangażowanie i wspaniała gra   doprowadziły Go gładko do finału gdzie pokonał  Pawła Jankowiaka AZS Poznań i tym samym  zapewnił sobie zwycięstwo Drugie cenne zwycięstwo to gra podwójna. Michał razem z kolegą  klubowym Aleksandrem Pawlickim pokonali w finale parę  Adamek Wojciech-Kaczmarek Adam (AZS Poznań ) .Gratulacje :)Mamy nadzieję że te zwycięstwa dodadzą Wam " skrzydeł " na Olimpiadzie :))))

MISTRZOWSKI TYDZIEŃ WIKTORII KULIK !!!!! BRĄZOWE MEDALE NASZYCH KADETÓW !!!!!!

Lipiec tego roku pozostanie na długo w naszej pamięci . Wielkie emocje towarzyszyły nam już od 7 lipca. Do Legnicy udali się na XX Olimpiadę Młodzieży nasi kadeci . Gościnny Sopot był natomiast organizatorem Mistrzostw Polski do lat 18. W obu tych imprezach zawodnicy klubu z wielkim zaangażowaniem walczyli o medale. Nasza piętnastoletnia utalentowana zawodniczka Wiktoria Kulik we wspaniałym stylu pokonywała swoje starsze koleżanki zdobywając złoty medal w Mistrzostwach Polski do lat 18 w grze pojedynczej oraz srebrny medal w grze podwójnej. Michał Sikorski w parze z Aleksandrem Pawlickim wywalczyli brąz na Olimpiadzie Młodzieży w grze podwójnej natomiast Marta Kania w mikście . Wielkie Gratulacje jesteśmy z was dumni. Serdeczne podziękowania dla Rodziców i trenerów oraz

Organizatorów Imprez. Życzymy dalszych sukcesów !!!!!

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny SS Kadeci w Toruniu -Podwójne zwycięstwo Michała Sikorskiego !!!!!

W dniach 24-26 lipca do Torunia udał się nasz Michał Sikorski ..Utalentowany kadet został rozstawiony z nr 1.Michał z łatwością udowodnił że zasługuje na takie rozstawienie wygrywając Turniej bez straty seta. W grze podwójnej potwierdził dobrą formę zwyciężając w parze z Bartkiem Łosiakiem

Zawodnicy MKT Łódź reprezentują Polskę w Druzynowych Mistrzostwach Europy !!!!!!

Kadeci i juniorzy rozpoczynają eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy European Summercups. Polskę reprezentują: w słowackich Pieszczanach: Kamil Majchrzak, Jan Zieliński, Hubert Hurkacz ,w rumuńskim Curtea de Arges: Wiktoria Kulik, Karolina Silwanowicz, Daria Kuczer , w tureckiej Ankarze: Piotr Matuszewski, Piotr Smietana i Michał Sikorski .Kochani mocno trzymamy kciuki :)))))

- w tureckiej Ankarze: Piotr Matuszewski, Piotr Smietana i Michał Sikorski http://tenisjunior.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1618:european-summer-cups-kwalifikacje-kadetow&catid=2:kadeci&Itemid=3. Życzymy powodzenia!

Wspaniałe wieści z Wielkich Finałów Drużynowych Mistrzostw Europy !!!! Nasi zawodnicy już jutro będą z nami :)))))

Wielkie gratulacje Wspaniała postawa naszych kadetów Piotra Matuszewskiego Michała Sikorskiego Piotra Śmietany i kapitana Piotra Żurawieckiego również zasługuje na uznanie, walczyli dzielne z przeciwnikami a także infekcją i kontuzjami ..Najmłodszy nasz kadet 15- to letni Michał Sikorski udowodnił nam że jest gotowy do walki z najlepszymi :)))) Chłopcy zajęli VI miejsce po drodze pokonując rozstawioną z 4 Rosję .Chłopcy jesteśmy z was bardzo dumni. Jutro nasi ZŁOCI CHŁOPCY wracają do Polski .

KADECI MKT ŁÓDŹ RZĄDZĄ w Pabianicach !!

Podczas OTK Kadetów rozgrywanego w Pabianicach wspaniałe wyniki osiągnęli nasi zawodnicy. Finał gry pojedynczej rozegrali pomiędzy sobą Aleksander Pawlicki i Michał Sikorski (obaj MKT Łódź).
Zwyciężył Michał Sikorski 6:2; 6:1. W finale gry podwójnej wystąpiło aż trzech naszych zawodników: Michał Sikorski/Jakub Kozioł przeciwko parze Piotr Miller/Aleksander Pawlicki.
Zwyciężyła para Sikorski/Kozioł pokonując przeciwników 4:6, 6:0; 10:3.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom wspaniałego sukcesu !!!

27.082014

Michał Sikorski (MKT Łódź) podwójnym zwycięzcą OTK kadetów w Łodzi, Marta Jaśkiewicz zwyciężczynią debla !!!

Udany występ zanotowali nasi zawodnicy w kategorii do lat 16 w ogólnopolskim turnieju kwalifikacyjnym rozgrywanym na kortach naszego klubu. Michał Sikorski (MKT) zajął I miejsce w singlu oraz w deblu w parze z Andrzejem Franko (KT Legia W-wa),  Kuba Kozioł (MKT) zajął III miejsce w deblu, a Marta Jaśkiewicz (MKT) w parze z Adrianną Sosnowską (ST Winners) zwyciężyły w grze podwójnej !!!

Pełna drabinka i wyniki są dostępne na portalu PZTpod linkiem:

Drużyna kadetów, kadetek oraz młodziczek MKT w finale drużynowych mistrzostw Polski 2014 !!!!

Drużyna Kadetów MKT w składzie : Michał Sikorski, Aleksander Pawlicki, Jakub Kozioł oraz Kacper Dworak oraz kadetek w składzie: Adrianna Sosnowska, Wiktoria Kulik, Marta Kania, Marta Jaśkiewicz i Aleksandra Rudnicka pod czujnym okiem trenera Piotra Żurawieckiego awansowały do finałów Drużynowych Mistrzostw Polski 2014 !!! Kadeci pokonali KT Legia Warszawa 5:1, a kadetki WTS Deski Warszawa 4:2. Młodziczki MKT reprezentowały: Oliwia Oborska, Ola Muszyńska, Ula Nebelska, Ines Maciekjczyk oraz Oliwia Szczurkowska. Drużyna młodziczek zapewniła sobie miejsce w finale awansem.
Gratulujemy wspaniałej postawy zawodniczkom i zawodnikom oraz sukcesu trenerom !!!